Efektivní čištění krbového skla

Abychom si ušetřili práci, je potřeba myslet již na kvalitní paliva pro topení. Kvalitní suché dřevo Vám pomůže.

Pamatujte, že sklo se čistí pouze za studena a pouze přípravky k tomu určenými. K čištění používejte houbičky či hadříky, na které nastříkáte malé množství čističe a rozetřete po celé délce skla. Nechte chvíli čistič působit a poté setřete spolu s nečistotami papírovou utěrkou. Houbičky používejte co nejměkčí, aby se sklo nepoškrábalo. Sklo je dobré doleštit běžnými přípravky na sklo.

Existuje i možnost čištění skla pomocí popele a novinových papírů. U této metody dávejte pozor, sklo se může poškrábat díky neshořelým mikročásticím v popelu, a navíc si můžete ušpinit ruce a okolí krbu.

Při výběru správného čističe si nechte poradit od krbaře, některé produkty mohou být agresivní a krb trvale poškodit např. poničit těsnění v krbu či barevný potisk skla.
Zobrazit všechny členyNávštěvníci se mohou velice jednoduše stát členy blogu a získat osobní profilovou stránku. Členové se mohou sledovat navzájem, dívat se na profily ostatních členů, vidět, co se ostatním líbí nebo co komentovali a také dostávat upozornění.
Všechny členy si můžete zobrazit kliknutím na ikonu Členové na přihlašovací liště.


Rada:

Abyste rychle našli nějakého člena, použijte vyhledávání členů a možnosti třídění.


#sen

17 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše